Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CCleaner tisztító program le...

CCleaner tisztító program le volt telepítve. És leakartam egy újabb verzióját telepíteni, de véletlen ugyanazt telepítettem még1x. De csak egyet mutat a gép, nem mind a 2t. Többi lent.! . (? )

Figyelt kérdés
És amit most letelepítettem, abba kiír valami 14 napos cuccot, asszem hogy annyi idő múlva jár le az ingyenes használat. De eddig nem írta ki. Ha a vezérlőpulton leakarom törölni, csak ezt az egyet találom , ami eddig volt azt nem. Most akkor az előző ami rajta volt az elveszett? És ez 14 nap múlva fizetős lesz? Tudom kicsit bonyolultan írtam le, de nekemis bonyolult, elmagyarázni is. De remélem érti valaki és tud segíteni.

2014. jún. 2. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A régi fájlt már felülírhattad.

De talán megpróbálkozhatsz a rendszer visszaállítási ponttal. Vagyis egy olyan legutóbbi időpontra visszaállítod a rendszert, amikor még nem volt frissítve a CCleaner.

Start menü, Vezérlőpult, Súgó és támogatás, majd a felnyíló ablakban lesz ilyen lehetőség. De nem garantálom hogy sikerül a frissítés előtti fájlt visszahoznod.

2014. jún. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennél biztosabb, ha újra letöltöd és FELtelepíted újra. Az ingyenes változatot töltsd le.

Te most a fizetős változat próbaverzióját használod. Az fog lejárni X nap múlva.


Innen: [link]

2014. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És esetleg töröld a meglévőt előtte.
2014. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a Súgósba nem találtam hogy hogy kell :S amit meg belinkeltél, asszem ugyaninnen töltöttem le, de letöltöttem most ezt is,de ugyanazt a ccleanert adja be, mint amit előzőleg is letöltöttem :S
2014. jún. 3. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig ez az ingyenes verzió, ami nem jár le...
2014. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!