Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan videó szerkesztő program...

Olyan videó szerkesztő programot keresnék, ami a mozgó képet is tudja kezelni. Valaki tud ilyen programot?

Figyelt kérdés
Szeretnék videót készíteni képekkel, szöveggel, zenével, de nem találtam olyan programot, ami a mozgó képet vetítés közben mozgatná. Valaki segítsen legyen szíves.

2014. jún. 3. 10:37
 1/8 Golan Trevize ***** válasza:

"Olyan videó szerkesztő programot keresnék, ami a mozgó képet is tudja kezelni."


Mindegyik tudja, elvégre egy video szerkesztő programnak ez az elsődleges feladata.


"a mozgó képet vetítés közben mozgatná"


Nem igazán értem. Minden video lejátszó mozgatja a képet vetítés közben.

2014. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 programot is próbáltam, ahol a leírásba ott volt a leírásban a gif formátum. ennem ellenére, ha megszerkesztettem a videót, exportáltam, a gif nem mozog. akkor mi lehet a probléma?
2014. jún. 3. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
barátom a gif az kép formátum nem video... le rendereled video formátumban amit akarsz és utána egy programmal pl Free Video to GIF Converterrel csinálsz belőle gif-et. viszont a kérdésed teljesen értelmetlen "mozgó képet vetítés közben mozgatná" szerintem ülj le és nézz 5 órán át csak sony vegas tutorialokat és utána rájössz mit is szeretnél
2014. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem csinálok videokat meg ilyeneket...

DE:


1. mozgókép =/= videó

A GIF nem mozgókép?


2. Én úgy vettem ki, hogy nem videóból akar GIF-et csinálni, hanem GIF-et akar betenni videó alá úgy, hogy azt "le is játssza".


----

Azért ennyire nem fogalmazta meg rosszul... A hozzászólásával meg pláne tisztázta ezt...


Tehát: abban segítsen neki valaki legyen szíves, hogy GIF-et hogyan tud úgy betenni egy videóba, hogy az ne statikus képként legyen benne, hanem dinamikusként...


Ha jól tudom, a GIF-eknél is be lehet állítani FPS értéket, szóval nem hinném, hogy ez egy annyira megoldhatatlan dolog lenne...

2014. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ebből úgy gondolom, hogy a Movie Maker is meg tudja oldani:

[link]

2014. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Sony Vagas biztosan kezeli a gif formátumot.
2014. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tabaki ***** válasza:
VirtualDub.
2014. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos sok a paraszt bunkó, akiket nem mindig lehet megnevezni!.. khm... Nekem is ilyen gondom van, kipróbálom a többit, és meglátjuk mire jutunk! :)
2015. nov. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!