Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki a laptopom hogy...

Miért írja ki a laptopom hogy a windows7 ezen példánya nem eredeti?

Figyelt kérdés
amikor vettem a laptopot akkor a szaküzletben vettem hozzá egy vadonatúj telepítő cd-t amit ott telepítettek fel és azóta nem lett újratelepítve.windows7 home premium 32 bit.nemrégiben akartam újratelepíteni de be se hozza a telepítő cd-t pedig a bios-ban be van állítva bootolási sorrend. így nem tudom újratelepíteni,még régebben egyszer beraktam a telepítő cd-t akkor jó volt és most meg nem és nem értem miért?szeretném a segítségeteket kérni hogy mit kellene csinálni hogy újra tudjam telepíteni a rendszert!!!azt még hozzátenném hogy nem vagyok jártas az ilyen dolgokban,de egyszer mindent meg kell tanulni
2014. jún. 3. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eredeti nyelven? Van egy frissítés, ami még akkor is nem eredetinek jelzi, ha az, de más nyelvi csomag van rajta.
2014. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amikor kiírja, hogy nem eredeti, akkor ott szépen rányomsz az aktiválásra, és aktiválod. Attól újra "eredeti" lesz.
2014. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tengor ***** válasza:
Tedd fel azt a kiadást bárhonnan, amihez van kulcsod. Aztán a meglévő kulcsoddal aktiváld!
2014. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Kedves kérdező!


A lehető legjobb választ próbálom Neked megadni.

Első lépésként a telepítőlemezt helyezd be a CD-romba.

Ezt követően töltsd le a Rufus nevezetű programot, és fogj egy legalább 2GB tárterületű Pendrive-ot.

Ha ez megvolt, akkor a telepítőlemezeden levő fájlokat a Rufus-al a Pendrive-ra rakd át.


Ha ezzel is megvagy, akkor a pendrive-ról bootoltasd be a laptopot, majd azt követően telepítsd.


Utóirat: Ha a laptop merevlemezét leszeretnéd csutkán nyomatni, tehát hogy egy deka fájl se maradjon meg még a HÁTTÉRBEN se akkor Low level-el formázd meg.


Illetve ha tudsz, akkor 2 partíciót hozz létre.

1. Amelyen a Windows-t és a program files-t tárolod.

2. Amin a fájljaid vannak.


Célszerű egyébként azért, mert így ha legközelebb Windows-t telepítesz, elegendő lesz csak újranyomatni az adott partíciót.


Szép estét, illetve jelezz ha sikerült!


Ha nem, akkor állítsd alapra a BIOS-t, majd azok után állítsd be HELYES sorrendbe a bootot.

Mégegy lehetőség: Boot-nál a HDD-t rakd utoljára, illetve a Googleban keress rá max még hogy miért nem működhet.

Ha kicsit vágod az angolt, akkor hamar megkapod a választ és talán orvosolni tudod a problémát...

2014. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Utóirat: A Windows 7-et próbáld meg maximum megpatchelni, úgy biztosan működik.

(Kiveszi az egész rendszerből az Aktivátor checkert...)


Keresés: Windows 7 activator

2014. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nehogy már egy aktiválás miatt újrarakassátok vele... Okostojások.
2014. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!megnéztem és eredeti ezzel most már nincs probléma.már csak az a gondom hogy nem tudom újratelepíteni mert nem hozza be a telepítő cd-t hanem csak ezt [link]

nem tudom ilyenkor mit kell tenni

2014. jún. 4. 18:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt most komolyan írtad, akkor bízd a telepítést szakemberre, mert láthatóan gőzöd sincs a témáról. Mintha disznópörkölővel akarnál palacsintát sütni...
2014. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát ez igaz, de szeretném megtanulni és ezért kérek tőletek segítséget és sajnos nincsen olyan ismerősöm aki tudna segíteni!bevinném szervizbe de sajnos nincs rá időm
2014. jún. 4. 19:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor javaslom, hogy először is olvass minél többet a telepítés menetéről a neten. Google bácsi rengeteg tutorialt ki tud neked ddobni. Terjedjen ki az olvasgatás a telepítés utáni teendőkre is, frissítések telepítése, driverek telepítése stb.


Ha már lesz fogalmad a témáról, akkor vagy vágj bele, vagy előbb virtuális gépben próbáld ki, úgy kevesebb meglepetés érhet, és kárt se tud okozni.

2014. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!