Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki a laptopom hogy...

Miért írja ki a laptopom hogy a windows7 ezen példánya nem eredeti?

Figyelt kérdés
amikor vettem a laptopot akkor a szaküzletben vettem hozzá egy vadonatúj telepítő cd-t amit ott telepítettek fel és azóta nem lett újratelepítve.windows7 home premium 32 bit.nemrégiben akartam újratelepíteni de be se hozza a telepítő cd-t pedig a bios-ban be van állítva bootolási sorrend. így nem tudom újratelepíteni,még régebben egyszer beraktam a telepítő cd-t akkor jó volt és most meg nem és nem értem miért?szeretném a segítségeteket kérni hogy mit kellene csinálni hogy újra tudjam telepíteni a rendszert!!!azt még hozzátenném hogy nem vagyok jártas az ilyen dolgokban,de egyszer mindent meg kell tanulni
2014. jún. 3. 21:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

ez a bootolási sorrend

boot options

post hotkey delay(sec)<0>

cd-room <enabled>

floppy-boot <disabled>

internal network adapter boot <disabled>

2014. jún. 4. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!