Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom szándékosan...

Hogyan tudom szándékosan rontani a pdf minsőgét?

Figyelt kérdés
Efelvire kéne feltölteni,de oda max 4mb-osat lehet és nekem kicsit nagyobbra sikerült. Van valami program,amivel össze lehet tömöríteni? Nem baj,ha kicsit romlik a minősége,mert ami nem rontja a minőségét,azt már próbáltam és csak 2kb-ot tudott lefaragni belőle :D

2014. jún. 4. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld Acrobat Próval
2014. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*minőségét
2014. jún. 4. 17:52
 3/7 A kérdező kommentje:
valami egyszerűbb módszer nincs? :D
2014. jún. 4. 17:58
 4/7 tabaki ***** válasza:
Nem t'om, mivel hozod létre a PDF-et, de nem lehet már exportáláskor megadni a képek minőségét? Mert LibreOffice-ban például igen, szerintem más programban is.
2014. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Telepitesz egy virtuális PDF nyomtatót beállitod és kinyomtatod rá a már méglévő PDF-et az eredmény szintén PDF lesz, a méret beállitástól függően változhat.


Virtuális PDF nyomtatók :


- bullzip : [link]

- do pdf : [link]


Sok sikert.

üdv.

2014. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem én csináltam a pdf-et,így kaptam már.


A do pdf meg van nekem is,megpróbáltam azzal "kis felbontásba" elmenteni,de a 4 mb-ból csinált 6,5 mb-ot :D

2014. jún. 4. 22:42
 7/7 coopper ***** válasza:

Szia.


A nyomtatásnál a "Small File"-hez tetted a pöttyöt ?


Én kipróbáltam, ha a pötty a "Small" Filénél van akkor egész jól dolgozik (mármint a méretre értve) ha viszont nem volt ott a pötty, akkor valóban nagyobb fájlt készitett mint az eredeti.


Kép (Small File és méretek) : [link]


Az Ik000.pdf az eredeti file, az IKxxx pediglen a dopdf-ben a dpi beállitását jelenti (Ik150.pdf = 150 dpi-s nyomtatás). A méretekből látszik, hogy a legrosszabb felbontásban (72 dpi) több mint az eredeti felére tömöritette a fájt.


Sok sikert.

Üdv.

2014. jún. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!