Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidra vam használható...

Androidra vam használható wifi-jelszó-megszerző?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs, de én is tévedhetek.

2014. jún. 4. 22:32
1 2
 11/13 P.O.C. ***** válasza:
#8: Ha nem értesz meg két ilyen egyszerű mondatot amit Tegor kolléga írt, akkor annál inkább rád fér a tanulás. A Wi-Fi hack -elést addig hagyd a profikra, míg a szövegértésed nem fejlődik arra a szintre, hogy egyáltalán az ehhez szükséges szakirodalmat megértsd. :)
2014. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Hahaha :D Most voltak a vizsgák, minden ötös lett! :)

Szóval, most egy időre felhagytam a hackelés-tanulással, inkább megtanulom a Java nyelvet. Emellett a C++-t is meg akarom tanulni.

2014. jún. 7. 11:55
 13/13 tabaki ***** válasza:
Irigykedve olvasom, nekem ez bizony nem megy csak úgy. Ennek ellenére nemigen hiszem, hogy egy programnyelv "megtanulása" önmagában bármire is képesítene. Ahhoz, hogy értelmesen használni is tudd, sokkal általánosabb és összetettebb kérdésekben kiigazodnod. amelyekhez képest Tengor rafinált mondatának értelmezése aligha tétel. De ha tényleg vág az eszed, menni fog az is. Gratulálok a vizsgaeredményeidhez.
2014. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!