Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van használható jelszó feltörő...

Van használható jelszó feltörő program?

Figyelt kérdés
Nem tudom a jelszavam,de megjegyezte a gép,de azért kéne,kiváncsi vagyok mi van a pontok alatt.
2010. dec. 28. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Kellene tudni minek a jelszava? Ehhez nem kell törő, elég megjeleníteni. Próbáld ezt:

[link]

2010. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem működött.Xar.
2010. dec. 28. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Minek a jelszava kell?
2010. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A böngészőben meg lehet nézni.(Van egy ilyen menüpont a többségben.)
2010. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kérdés általános, mert legalább azt ird meg, hogy milyen op. rendszer, milyen böngésző.

Nem véletlen, hogy előttem is ezt kérdezték.

2010. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Windows,Mozzila.És csak annyit kell,hogy ráviszem az egeret a pontokra vagy csillagokra és kiadja mi rejtőzik ott.Van egy csomó ilyen,de nem működnek.Angolul írja:Mozgassam az egeret a jelszónál és kiadja.Vagy húzzam rá az X icont,de semmi.
2010. dec. 30. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:

1./ Mozilla Firefox>Felül Eszközök>Beállitások>Biztonság fül>Mentett jelszavak


2./ Ha igy se menne, akkor ha XP op. rendszered van, irj email-t és küldök egy oktatóvideot, azzal biztos sikered lesz. Egyébként a Windows az platform, ezen belűl lehet XP-d vagy W7-ed!

2010. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz!Megvan:-)Csak osztálytársam gépén láttam egy ilyen progit de nem akarta oda adni és az tényleg csak annyi volt,hogy oda vitte az egeret.
2010. dec. 30. 18:22
 9/9 anonim válasza:
7esnek kösz a választ!
2012. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!