Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van Sony Ericsson mobiltelefon...

Van Sony Ericsson mobiltelefonra olyan skype kliens, amivel wifi-n lehet telefonálni?

Figyelt kérdés
Nekem a hivatalos Skype program van meg a telefonomon, de amikor telefonálni próbálok vele, azt mondja, hogy "Calling is not available in your region". Ám egyszer a nyáron amikor beléptem a mobilomról, akkor engedte, hogy telefonáljak vele, azonban nem a wifit használta, hanem tárcsázott egy számot, ami kapcsolta nekem a Skype partnert. A Fring nevű programot letöltöttem rá, azzal egyáltalán nem tudok telefonálni. Viszont egy másik mobiltelefonon (Nokián) láttam olyan Fringet, amivel lehetett, és a wifit használta. Kérdésem: Létezik olyan skype program Sony Ericsson W705-re, amivel lehet telefonálni is, és a wifit használja, nem pedig a telefonvonalat?
2010. jan. 1. 23:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!