Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudom...

Milyen programmal tudom véglegesen formázni a merevlemezem?

Figyelt kérdés

Olyan program kellene amivel úgy le tudom formázni a merevlemezem hogy semmit ne lehessen visszaállítani...



párszor volt hogy kellett használnom fájlvisszaállítókat meg minden de egy ideje minden ami olyan egyből megy dvd-re és szeretném eltüntetni a régebbi cuccokat hogy ha esetleg megint törlök véletlen valamit akkor ne legyen annyi macera, mert minden visszaállításnál egyre több dolgot talál, és volt hogy több mint 5 ezer kép közül kellett kiválogatnom alig 60 családi fotót amit véletlenül töröltem...


Szóval milyen módszerrel tudnám megközelíteni azt az állapotot mint mikor megvettem és teljesen üres "Szűz" volt??



2014. jún. 9. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van a merevlemezen rendszer? Mert akkor az is megy a levesbe. A CCleaner-er képes törölni az üresnek megjelölt lemezterületet, így a valós fájloknak semmi baja nem lesz, visszaállításkor pedig jóval kevesebb adat közül kell választani. Természetesen képes a teljes merevlemez törlésére is.
2014. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként én úgy szoktam eladásnál, hogy törlöm az összes partíciót, majd létrehozok egyet a teljes lemezterületet beleértve, majd megint törlöm és megint létrehozom. Ekkor ráengedek egy programot ami 2-3x teliírja a teljes lemezt. Lehet, hogy van egyszerűbb módja is, de legutóbb csak a partícióműveletek után ami nem több 2 percnél, egy napig tartott visszahozni olyan adatokat, amiket elfelejtettem lementeni.
2014. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!