Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagy teljesitmény növelő...

Nagy teljesitmény növelő power plan laptopnak?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkodtam hogyan tudnám bár egy kicsivel növelni a laptopom teljesitményét és ráaláltam a power plan nevezetű misztikus és egyben csodálatos világára és benne a high performance plan-t ami rettenetesen felgyorsitotta a gépemet igaz egy hangosabb és gyorsabban melegedik de ezt meg tudom oldani ám még igy is néha lassú a gép ezért gondoltam hátha van egy olyan power plan beállitás (mert ugyebár ilyeneket lehet késziteni) amivel még jobb teljesitményt érnék el a laptopomon ! Egy ASUS laptopom van WIN 7 home preium windows fut rajta . A válaszokat elörre is köszönöm ! Na meg azt hogy ezt vegigolvastad...

2014. jún. 9. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem ez érdekelne: "gyorsabban melegedik de ezt meg tudom oldani"


Hogyan oldod meg? Nekem hűtőpaddal is néha ( = terhelés alatt) nagyon melegszik...

2014. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésemre válaszoljatok és ne töllem kérdezzetek és hogy ne tünjek totális baromnak ezért elmondom hogy egyszerüen csak ventilátorral ellátott laptop asztalom van ami sokkal jobban hűt mint sok másfél méter magas repülőgép zúgás szimulátor gép emellett mindig hagyok neki helyet hogy szellözzön igaz igy is egy idő után felmelekszik de sokáig birja.
2014. jún. 10. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor tippeleknek egy kis segítséget:


Kapcsolj minden csilivili látvány izét (Aero pl.)...

2014. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam az aero-t meg még néhány dolgot és javult a teljesitmény de még biztos hogy lehet valamivel növelni ugyhogy ha valaki még tud valamit az kérem irja le egyébként köszönöm a választ !
2014. jún. 10. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!