Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megszüntetni a...

Hogyan lehet megszüntetni a kicsit hallható hang pötyögést a Cubase 5 zeneszerkesztő programban?

Figyelt kérdés

Zenét szeretnék szerkeszteni a Cubase 5 progival, és nagyon zavar a háttérben hallható kissé hallható hang pötyögés...

Nagyon nem szeretném, hogy az benne legyen a zenémben. Köszönöm szépen, aki tud segíteni..



2014. jún. 9. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Metronomra gondolsz?


[link]

2014. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És akkor csodálkozik az ember, miért nincs jó magyar ZENE.
2014. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen a Metronomra gondolok.
2014. jún. 10. 11:56
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak nyugodjon meg datubber nevű felhasználó, mert a Cubase 5 márkajelzésű zeneszerkesztő programmal, nagyon sok rétű zene készíthető.

Diszkó, dance, mulatós, stb. - stb...

Nekem van róla DVD is, hogyan lehet vele zenéket készíteni, de az nincs rajta a DVD - én, hogy hogyan lehet kivenni a háttérben hallható kis pötyögő hangot...

Még zenei producerek is használják, hogy zenét készítsenek vele akár énekeseknek is...

2014. jún. 10. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Datubber arra értette, hogy te még igazán kezdő vagy-azaz noob- és még a legalapvetőbb dolgokban is elakadsz egy DAW-ban. Egyébként szerintem ő is tudta, hogy a cubassel komoly dolgokat lehet csinálni mint minden felsőkategóriás DAWval.
2014. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!