Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zeneszerkesztő progihoz...

Zeneszerkesztő progihoz ajánlott a 8 giga ram?

Figyelt kérdés

Ableton/Cubase/FL

Jelenleg 4 gb ram van a gépembe.



2014. febr. 8. 01:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak nagyméretű (gigás nagyságrendű) wav fájlok lapozásához van értelme több ramnak, egyébként meg a inkább processzoron múlik a feldolgozás sebessége.
2014. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 is elég (tapasztalat), 4 már jó.
2014. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én néggyel is simán boldogulok....igaz, hogy van 1-2 kegyetlenül kidolgozott, maximális felbontású projectem, aminél már csak pár tíz/száz MB van vissza, de viszi akadás nélkül. Amit észrevettem, hogy a Native Instrumentsnek a Kontakt pluginjai eszik leginkább. Tehát, ha csak egyszerű "mai" zenét akarsz csinálni, akkor bőven elég lesz, de ha esetleg abban gondolkozol, hogy klasszikus, vonós, komolyzenei hangulatú zenéket is fogsz írni, akkor lehet, hogy szükséged lesz többre.
2014. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!