Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mikrofonhoz keresek drivert...

Mikrofonhoz keresek drivert (Több lent) valaki segítene? Kéne sürgősen!

Figyelt kérdés

Régen volt egy olyan, hogy ha bedugok bármit érzékeli és megkérdi mit dugtál be és aktiválja azt. Újratelepítettem a gépet, a mikrofon fingom nincs milyen fajta. HD audioval csak a füles megy, mikrofon nem működik. Másik mikrofon is ugyanez.Nem hibás tehát a kábel. Újratelepítés előtt jó volt, tehát a dugó sem hibás.Kizárásos alapon marad a driver. Tehát Driver kéne Win 7-re.

Ja, megelőző kérdésem(Amit ide nem írtam le, ott van.):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..


2014. jún. 13. 13:56
 1/4 anonim válasza:

Nekem is ez volt a problémám újratelepítés után.

Az a helyzet hogy ha nem házilag összerakott géped van akkor menj fel annak a gyártónak a honlapjára aki gyártotta a gépet majd onnan töltsed le a megfelelő drivert nekem Samsung gépem van úgyhogy ha neked is az van akkor megtalálod (méghozzá úgy hogy megkeresed a gépet. Majd felül a neve alatt lesznek fülek. Ott kattints a letöltések fülre majd bal oldalt az illesztőprogramokra és ott megtalálsz mindent. Hogyha nem samsung géped van akkor a géped gyártójának weboldalán próbálj meg valami hasonlót keresni, nézd meg a támogatást stb. Ha összerakott a géped akkor próbáld meg megnézni a hangkártya gyártójának weboldalát vagy még az előző kérdésben írtad hogy genius mikrofonod van akkor nézd meg még a genius weboldalát is és próbáld meg ott megkeresni hogy milyen fajta genius mikrofonod van majd ahhoz keress a genius weboldalán drivert.

2014. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Régen SoundMAX-t meg AC'97-t használtam, de WIN7-en egyik sem kompatibilis (Fuck Logic), mert usták értelmesen továbbcsinálni. Legalább AC 97-be belekezdtek, de folyton biztonsági üzeneteket dob a windows és nem tölti tovább.

Ma próbáltam újratelepíteni, de a szarért is szürke az a gomb :*

2014. jún. 14. 09:17
 3/4 anonim válasza:

Hát igazából nem tudok mást mondani, hogy mi lehet a baj, viszont két kérdésem azért még lenne:

1. Mit próbáltál meg újratelepíteni a Windows-t vagy a programot? (Ha a programot akkor megpróbálkozhatsz a Windows újratelepítésével is. Hátha utána nem lennének biztonsági üzenetek.)


2. Megkérdezhetem, hogy milyen géped van? Hátha utána esetleg találok valami megoldást.

2014. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott, kiderült hogy lehet kapni Plug&Play hangkártyahelyettesítő szarcsimbókot(Eddig én sem tudtam hogy van ilyen...) amit csak USBbe kell dugni és jó
2014. jún. 20. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!