Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Faststone photo resizer...

Faststone photo resizer program használatánál hogyan lehet visszaállítani a (rosszul) megszerkesztett képet eredeti méretére?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A faststone photo resizer programmal rengeteg képet rosszul vágtam le... levágta az emberek fejét, ráadásul felülírtam az összesre... a kérdésem az lenne, tudja e valaki, hogy lehet visszaállítani az eredeti kép méretére? Vagy nem lehet..

A válaszokat előre is köszönöm!



#kép #photoshop #képszerkesztő #vágóprogram #faststone photo resizer #eredeti kép visszaállítása #kép méretezése
2014. jún. 14. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

elmentetted e az új képeket,

mert,ha igen,akkor sehogy nem lehet visszaállítani,

2014. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

Amit felülírsz, azt elveszíted. Ezért szokás másolatot készíteni. Én a Light Image Resizer -t használom, beállítható, hogy másolatként mentse és megmarad az eredeti, az újhoz odaírja: "másolat".

megj.:

Amennyiben ezek után növeled a kép méretét akkor a minősége romlik.

2014. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. jún. 14. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!