Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik egy csomó illesztő...

Nem működik egy csomó illesztő program a gépemen mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

vettem egy hp 250 g2 f0z42ea laptopot ráraktam a windows 7 ultimate -ot de egy pár vezérlő nem működik név szerint:


-ethernet - vezérlő

-PCI titkosítási/visszafejtési vezérlő

-SM buszvezérlő

-universal serial bus (usb) vezérlő


már windows updateltem, a neten kerestem illesztő programot és a számítógép nevemnél a művelet hardverváltoztatások -nál is probáltam de nem lehet tipp mit kéne csinálnom?



2014. jún. 15. 21:58
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Név alapján, szinte lehetetlen drivert keresni a neten.


1. A gyártó honlapjára felmész és megpróbálod onnan leszedni a drivereket. A HP-nek elég jó a terméktámogatása (szerintem) : [link]


2. Hardverazonositó alapján próbálsz drivert keresni (ez tuti módszer, de nem olyan egyszerű ez sem a sok "driver update" - általában virusos - programok miatt, illetve ez is minden más nagy "üzlet" ) : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Sok sikert.

Üdv.

2014. jún. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

titkosítási/visszafejtési drivert itt keresd:

[link]

2015. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!