Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akadozik a sims 3-am és az...

Akadozik a sims 3-am és az overwatch programot ajánlották, a nraas oldaláról le is szedem de egy fájl jön le és nem tudom mit kezdjek vele nem tudom hova rakjam. Tudnátok küldeni linket hol szedhetem le használhatóbban, vagy, hogy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Szaggat a sims 10-15 másodpercre befagy de a fák és a víz mozog, a gépem erős minden legújabb játékot max grafikán visz akadás nélkül, szóval nem ez a hiba, hanem a sims 3 nak sok kiegészítője van meg és erre ajánlották az overwatch-ot le is töltöm de nem tudom mit kezdjek a rar fájlban lévő fájlal.

2014. jún. 16. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

semmit ne csinálj a fájlal

nekem is megvan a sims3 full kiegészítővel és nem akad

pedig nem egy bika a gép

4GB RAM+2*2,6GHz+SSD+HD2600

-ja és nem épp eredeti a sims se

2014. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és akkor mit csináljak?
2014. jún. 16. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:

semmit mert nem tudjuk milyen a géped

csak azt hogy erős, a szilva pálinka is erős

mégse viszi a sims-t

de még azt se hogy mennyire szemetelted teli a géped

2014. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

4 GB RAM

Processzor: Intel Core i3-2120 CPU @ 3.30 GHz 3.30 GHz

windows 7 32 bites


Rég volt újra telepítve, de egy informatikus lefuttatott valamit ami alapból a gépen volt ilyen töredezett és hibás fájlokat javított ki teljesen és rendbe is jött a gépem teljesen. Ezért nem volt ilyenre szükségem. Az a baj hoyg nem tudom mit futtatott le csak azt hogy ez alapból rajta van a gépen és kb 3 óra volt fekete képernyőn fehér felirat volt és javított minden fájlt amiben hibát talált, van ötleted mi lehetett az? Bocsi nem igen vagyok egy gépzseni.

2014. jún. 16. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:

azért a lelkéről se ártott volna némi infó

VGA (videokártya)

az i3-t nem ismerem annyira de ahogy az adatlapját nézem jónak kell lennie

mivel 4GB RAM-d van ezért a 64-bit-s rendszer ajánlott

de ahogy a sims-t ismerem még elbírna +4GB-t pláne ha minden kiegészítő sz***jai is fenn van

2014. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!