Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt hogy csináljam a Photoshop...

Ezt hogy csináljam a Photoshoppal?

Figyelt kérdés

Üdv nektek!


Most tanulgatom a Photoshop csínját-bínját. Mát elég sok mindent tudok. Viszont azt sehol se találom azt,hogy hogyan kell két képet összevágni!

Tehát az a cél, hogy az egyik képről kivágok valamit,teszem azt egy embert,és azt egy másik képre beilleszteni úgy,hogy ne legyen észrevehető vagy gagyi, hogy az eredetileg nem is oda tartozik!


2014. jún. 17. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor még nagyon kezdő vagy. Ha hasonló a színkörnyezet, akkor egyszerűbb, igazából csak layermásolás, meg élbesimítás, színhőmérséklet, stb egyeztetése, de ha pl. másik oldalról süt a nap a másikon, akkor még ne kezdj neki.
2014. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" hogy ne legyen észrevehető vagy gagyi, hogy az eredetileg nem is oda tartozik! "


-na ehhez már kell egy adag tudás,meg rutin,mert nélküled semelyik progi sem csinálja meg szépre,

2014. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

Végre tudom, hogy mit értetek ezen az idétlen "két képet összevágni" kifejezésen!

Talán bemutathatnál valami próbálkozást, hogy lássuk, hol tartasz. A szavaid alapján még valóban az elején, én a szavaid alapján azt is el tudom képzelni, hogy még technikai problémáid akadnak inkább. Az az igazság, hogy én Gimpet használok, de ezen a szinten még nemigen van különbség.

2014. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!