Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy állítsam be az Audacitiy-t?

Hogy állítsam be az Audacitiy-t?

Figyelt kérdés

Fel szeretnék venni egy mp3-as hangot na youtube videóról.

A hangkártya bemenetét és hangerőszabályozót felnyomtam, a program mikrofonbemenete szintén fel van nyomva. Már jó hangosan szól a zene a szobámban /a youtube videónál is felnyomtam a hangerőt/, ennek ellenére az amplitúdó +0,1 és -0,1 között mozog a -1/+1-es skálán és így lejátszáskor is csak cincog a normális hangerő helyett.

Mit kellene még beállítanom, hogy rendesen szóljanak a hangok?



2014. jún. 17. 09:41
 1/9 Lajos54 ***** válasza:
A programnál ne a mikrofonbemenetet válaszd ki forrásként, hanem -a hangkártyád lehetőségeitől függően- azt, amelyiken szól a zene. Ez lehet a Sztereó mixer, vagy Hanghullám, vagy ehhez hasonló. Így az Audacity azt rögzíti, ami éppen szól a hangszóródban.
2014. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz.
2014. jún. 17. 11:06
 3/9 anonim ***** válasza:

[link] (csillag nélkül)

Ez egyszerűbb, nem?

2014. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ezeket a dolgokat hol lehet pontosan beállítani? (Melyik menüpontban, vagy ikonon?) Most nincs kedvem keresgélni több okból sem. (nem lutaságból)
2014. jún. 17. 11:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Az ILivid-et nem szeretem, az mindig elindít egy videót kéretlenül a háttérben, este, amikor csendben gépelgetek!
2014. jún. 17. 11:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja bocs, az nem az iLivid. :) De akkor megpróbálom azt, köszi! De az Audacity-t is megpróbálom beállítani!
2014. jún. 17. 19:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja mégsem, mert nem engedi felrakni az AVG, akkor mégsem tisztességes file. Akkor marad az Audacity!
2014. jún. 17. 19:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit nem enged felrakni? A keep*vid.com -ot nem kell telepíteni. Ez egy internetes oldal amely képes videókat letölteni a Youtube-ról. Neked nem fontos videót letölteni, mert ugye csak a hang kell. Ki lehet választani az .m4a formátumot, ez mp4 formátumú hangot takar. Nincs rögzítgetés, nincs minőségromlás, nincs halk hangerő, csak a jó minőségű eredeti hang. Egy engedélyt kell neki adni, mivel Java alapú, ennek futását kell engedélyezni.
2014. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja vagy úgy, csak ott egy letöltő linket találtam. Így már oké lesz.
2014. jún. 18. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!