Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokat töltsek...

Milyen programokat töltsek le, és honnan a különböző fájlok megnyitásához? Pl exe.

Figyelt kérdés
Ingyenes kéne,és nem demo. Amit találtam azt hiszem a szoftverbázison azokra azt írta folyton az eset,hogy vírust talált,ezért nem telepítettem!
2014. jún. 18. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

exe: win alapl megnyitja

doc,xls,ppt: libre office

pdf: acrobat reader/foxit reader

flac, mp3, mkv, mp4, avi: vlc/kmplayer

2014. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:

+ Minden képfájl IfanView vagy XnView.


De ha problémád van az EXE megnyitásával, ott valami mélyebb gond van. Ez az örökös vírusriadó is gyanús, a Szoftverbázisra éppen nem jellemző, hogy fertőzött lenne. Valami a te gépeddel nincsen rendben.

2014. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából azért nincs rajta semmi,mert nemrégiben csinálták meg és újra is lett telepítve! Remélem nincs baja újra!
2014. jún. 18. 15:18
 4/6 tabaki ***** válasza:

+ IrfanView, bocs.


Egyébként miért nem a saját oldalukról töltöd le a programokat? Ezt sohasem voltam képes megérteni.

2014. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ezek voltak előtte rajta amit az első válaszoló írt,most telepítem őket és meglátjuk sikerül-e! Reménykedem,hogy ezzel nem teszek kárt!
2014. jún. 18. 15:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Onnan töltöm,csak nem emlékeztem a nevükre,ezért rákerestem és mivel azt dobta ki először,gondoltam jó lesz ott is.. Most már onnan töltöttem le,köszi a válaszokat! :)
2014. jún. 18. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!