Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok váltani a böngésző...

Asch kérdése:

Nem tudok váltani a böngésző fülei között. Sem linket kijelölni, sem a link sávjába írni. Miért lehet ez? Hogy lehet megjavítani?

Figyelt kérdés

Operában nem tudok váltani, csak a tab+ctrl billentyűkombinációval, Chrome&Torch böngészőnél pedig ha egy másik fülre kattintok akkor automatikusan kilép belőle. (nem az x-re kattintok)

Mitől lehet ez? Hosszútávon nagyon zavaró, főleg, hogy tényleg semmit nem tudok linkelni.



2014. jún. 18. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Firefox, Maxthon esetleg IE-t próbáltad már? Az nem lehet hogy egyikse működjön normálisan. Mert ha mégis így van akkor sztem a géppel van baj, valszeg vírus.
2014. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Firefoxot ha letöltöm lefagy az egész gép és nem működik. Szak muki is nézte és azt mondta, hogy akkor ne szedjem le.

Most lefuttattam. A gép egyik felhasználóján (szüleimén) volt 2 trója meg valami 4 szar, azt leszedtem, de ugyanúgy nem jó még mindig.

Internet explorer vált a fülek közt, de folyton lefagy és baromi lassú.

2014. jún. 19. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
És a maxthon? Az utóbbi időben eléggé elterjedt lett, nem olyan rossz, sztem megér egy próbát.
2014. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rájöttem mi volt a baja. Beragadt az egérnek a görgője. Épp a gimppel dolgoztam (volna), de ott is csak egy kattintást engedett, utána nem működött.

Kicibáltam görgőjét és már megy. Azóta új egeret is vettünk.

Köszönöm a válaszokat.

2014. jún. 30. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!