Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program?

Van ilyen program?

Figyelt kérdés
Amivel saját járművet (leginkább vonatot) tudok készíteni, de nem ilyen 3dmax meg Zmodeler, Photoshop hanem valami könnyen kezelhető prgramot kérnék. Próbáltam a Google-ban de ott csak azok a fent felsoroltak vannak de azok nekem nem jók.
2014. jún. 21. 11:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a GTA San Andreasba kéne.
2014. jún. 21. 11:54
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és nekem a Google Sketchup se jó.
2014. jún. 21. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Autocad :D

[link]

2014. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek olyan programok amiből te 5 kattintásból egy modelt fogsz létrehozni. Meg van adva hogy melyik program tudja, és neked meg kell tanulnod azt használni hogy létrehozhasd. Az egyszerű program már csak azért is rossz irány, mert ami egyszerű az valószínűleg erősen korlátozott tudásban, és végül nem fogod tudni elérni azt amit szeretnél. A te problémádra csak annyi a megoldás, hogy legyőzöd a lustaságot és időt fordítasz egy modellezőprogramra.
2014. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A google sketchupnál könnyebb modellező programot nem fogsz találni (egyébként meglepően sokrétű program). Ha már ahhoz lusta vagy, akkor bele se kezdj inkább a munkába.
2014. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!