Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! PICASA PROGRAM?

SOS! PICASA PROGRAM?

Figyelt kérdés
Letöltöttem gépre egy Picasa nevű progot, ami gépről összes képemet bemásolta ( ezt nem tudtam, csak szerkeszteni szerettem volna vele), a gépen voltak félmeztelen fotóim, mert husi vagyok és fogyózom, ezért előtte-utána képekhez kellett volna. Nem tudom, hogyan, de egy Samsung Galaxy Xcover telón megjelentek a képek egy rész (mellesleg édesapám telefonján, aki nem kicsit lepődött meg ). Hogy lehet a telefonról ezt a főalbumot törölni? Máshova is feltette a képeimet ez a program? Már eltávolítottam gépről a progot, de semmi változás a telefonon, pls help! 22/L

2014. jún. 20. 23:08
 1/2 tabaki ***** válasza:

Nehéz elhinnem az egész képtelen/képes történetet, de fájlokat leginkább a teló fájlkezelőjével törölhetsz, vagy csatlakoztatod egy nagy képre, és annak a fájlkezelőjével. A jelek szerint lett volna harmadik út is, maga a Picasa, ha tényleg olyan magától értetődő könnyedséggel tesz-vesz atyád telefonján -- de ezt a lehetőséget gondosan eldugaszoltad.

Amúgy nem világos: Miért gondoltad, hogy a gépen lévő program eltávolítása bármiféle hatással lesz a telefon képeire? A Gyűrűk Urából vetted az ötletet, hogy a gonosz hatalmat elpusztítva majd a teremtményei is kipusztulnak a világból? Gondold csak el, hogy mondjuk, a szomszédom fogja a szívlapátot, és áthajít vele egy döglött kutyát a kertembe. Erre én átballagok, és bicskát vágok a jóemberbe, de nem ám azért, hogy többször ne csinálja, hanem HOGY ELTŰNJÖN A KERTEMBŐL A DÖGLÖTT KUTYA. Milyen gondolatmenet ez? Legalább akkor gondolkozz módszeresen vudu-varázslás helyett, amikor már megvan a baj.

A Picasa egyébként tényleg meglehetősen sunyi program a kéretlen fájlduplázásával, olyan nagyon nem is lepne meg, ha a saját szakállára postázgatna az elérhető eszközökre. A saját véleményem az, hogy képszerkesztésre az ember képszerkesztőt használjon, az ilyen hallatlanul okoska mindentudókat meg kerülje el nagy ívben. Ha leszedted a gépedről, jól van, a varjú se károg utána. A képek egy ettől független téma. Tekintsd úgy, hogy nincs származásuk, csak úgy vannak, tökmindegy, honnét, és egyszerűen töröld őket a szokott módon.

2014. jún. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A Picasa felmásolta a képeided a google fiókodba. A telefon feltehetően onnan szinkronizálta vissza. A lépj be a neten a fiókodba és törölj a képek közül szükség szerint.
2014. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!