Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kapcsol ki a notebookom...

Miért kapcsol ki a notebookom az alábbi programoktól? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Team fortress 2,Minecraft (minden fajta klienssel),terraria,stb.
2014. jún. 21. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túlmelegszik?
2014. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Törj fel rajta egy tojást, és nézd meg, hogy meg tudod-e sütni. Én igenre tippelnék.
2014. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy túlmelegszik,egyrészt azért mert minden más program megy rajta,ami nem játék.Másrészt eldugtam a ház egyik hideg pontjára,vártam egy napot és beindítottam.Már egyből bekapcsolás után beindítottam a Mester MC-t és megint kikapcsolt 5 perc után.
2014. jún. 21. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az nem lehet hogy túlmelegszik,egyrészt azért mert minden más program megy rajta,ami nem játék."


Ó, dehogynem lehet. Sőt igazából ez a várható kimenetel.

2014. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De akkor hogy van az hogy most is be vagyok lépve a Skypeba,a Steambe,az avastba,az internetbe meg ilyesmikbe és még sem kapcsol ki a gép?De ha mondjuk semmi sincs bekapcsolva semmi,a gép meg nem meleg és elindítom a Terrariát akkor is 5 perc múlva kikapcsol a gép semmi előzetes figyelmeztetés nélkül.
2014. jún. 21. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:

"De akkor hogy van az"


Hát pont úgy, ahogy leírtad. Nem is értem, most mit akarsz kérdezni. Az egy dolog hogy egy adott órajelen jár mondjuk egy processzor, de ha nagyrészt üresben van, művelet nélkül, akkor az nem terhelés -> nyilván nem melegszik annyira. És akkor még ott van a gpu..

2014. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!