Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a Windows Vista...

Hogyan tudom a Windows Vista Ultimate SP2-m aktiválni notebookon?

Figyelt kérdés

Azt előre szeretném leszögezni, hogy bár a gépemen egy letöltött példány tartózkodik, rendelkezem eredeti Windows Vistával (igaz Home Premium változattal).

Viszont sajnos ezt az eredeti CD-t nem találtam meg amíg otthon voltam, amúgy elég messze vagyok kollégista, ritkán járok haza, nincs meg, letöltöttem, ennyi. Magyarázkodás vége.


Loader nem működik, állítólag ez gyakori hiba notebookokon. Minden nap éjfél körül feldob egy kis ikont a taskbarra, hogy aktiváljam, de ez egy perc alatt el is tűnik, utána nem találom semerre, hova írhatnék serialt (Ha egyáltalán ez í megoldás működne).


"Vedd meg" és "ne használj Vistát" jellegű válaszok kíméljenek, a többieknek örök hálám, mert már csak két napom maradt.


2010. jan. 4. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell magyarázkodni, akkor kéne magyarázkodni, ha megvetted volna boltba, mert az debil, na mindegy, kérek holnap aktivátort, mert csak Win7-hez van, ha addig más ad akkor jova...
2010. jan. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mosom magam, az előző gépemhez adták ajándékba... ehhez Linuxot kaptam, de amennyit szívtam már ezzel a Windowsal, fontolom, hogy áttérek rá... :D


Köszönöm szépen!

2010. jan. 4. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!