Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok Internet...

Miért nem tudok Internet Explorer 11-re frissíteni az Internet Explorer 9-et?

Figyelt kérdés

Ezt írja: Nem támogatott operációs rendszer – Az Internet Explorer 11 telepítéséhez Windows 7 SP1 vagy Windows Server 2008 R2 SP1 rendszerre van szükség.


Így próbálkoztam:

Microsoft honlap – Internet Explorer 11 letöltése – futtatás

vagy

Update oldal - Az Internet Explorer 11 letöltése (offline telepítő) - kiválasztottam, hogy 64 bites Windows 7 SP1 – letöltés - futtatás


2014. jún. 22. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem telepítetted az SP1-et.
2014. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qqcska123 ***** válasza:
A gépedet Win 7 SP1 van? Esetleg újabb? Régebbi op. rendszerrel bajosan megy!
2014. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az SP1 telepítés nem megy, írtam, kiválasztom a Windows 7 SP1-et, futtatás, és a végén a hibaüzenet.
2014. jún. 22. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:

És az SP1 telepítésekor dobja azt a hibaüzenetet, hogy nincs SP1? Azt nem hinném.

Leírásod alapján nem is próbáltál SP1-et letölteni, hanem az "IE11 Windows 7 64bit SP1-hez" telepítőt töltötted le, az meg nyilvánvalóan nem működik, ha nincs SP1-ed.

Nézd meg a Vezérlőpult=>Rendszer adatoknál, pontosan mi fut a gépeden. Ha Windows 7, és nincs SP1, akkor célszerű lenne bekapcsolva hagyni a Windows Update-et, mert eleve nem túl biztonságos, ha nem jönnek a frissítések.

2014. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez így van, már összevissza beszélek.

Olvasom a Microsoft oldalon a sgítségeket, megnéztem az Update-et, nem látok sehol SP1-et, nem is tudom letölteni, a Windows Update tele van sikertelen frissítéssel, és tény, nagyon ritkán van, hogy ne kapcsoljam ki mert frissítéseket telepít a gép.

Az az 1 biztos, Windows 7 64 bit, mert a Microsoft oldal írta.

Kb ennyire értek hozzá, de mostmár feladom, nem megy ez nekem.

2014. jún. 22. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!