Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Internet Explorer 6-om van sp...

Internet Explorer 6-om van sp 3-al, mely már többször frissíteni szeretett volna Explorer 7-re, de ez eddig még egyszer sem sikerült. Miért? Mellesleg Firefoxot használok, mégis érdekelne, mi ennek a furcsa anomáliának az oka.

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha Firefoxot használsz, nem tudom mire kell neked az Explorer. Van a Firefoxhoz egy nagyon fajin plugin az a neve hogy ietab. Feltelepíted és onnantól kezdve tudod állítani Firefoxban, hogy Explorer vagy firefox motorral jelenítse meg az adott oldalt.

De ha mindenféleképpen kekszplorert szeretnél használni, akkor fogalmazd át kicsit a kérdésedet, mert arra, hogy nem sikerült és miért nem sikerült, arra nem lehet válaszolni. Írd le, hogy mit csináltál, vagy miért nem sikerült, hibaüzenetet írt ki vagy mi?

2009. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem figyeltél a szövegre. Azt mondtam, az Explorer, tehát nem én, akar automatikusan frissíteni. Az üzenet pedig csak annyi, hogy hiányos a letöltés. Olyat meg nem hallottál, hogy valaki több böngészőt is használ felváltva?
2009. jún. 23. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!