Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom eltávolítani a...

Nem tudom eltávolítani a photoshopot! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Első körben áruld el, hogy miért nem tudod.
2014. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Revo Uninstaller progi
2014. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki ***** válasza:
Hogyan próbáltad?
2014. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

Részletek nem elhanyagolhatóak...

első sorban futtatásba írd: appwiz.cpl

és itt eltávolítás.

Amennyiben már törölgettél fájlokat, mappákat akkor telepítsd újra a telepítővel és utánna próbáld meg a telepít/törölben eltávolítani.

A másik lehetőség hogy használj eltávolító programot (TotalUninstall,UninstallTool,RevoUninstaller...)

2014. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én már használtam unninstaller progit de egyszerűen nem jelenik meg az eltávolító ablak.
2014. jún. 23. 07:47
 6/7 csacsi2 ***** válasza:

"nem jelenik meg az eltávolító ablak"

Ezt hogy érted?! az eltávolító programok azért vannak, hogy úgy is el lehessen távolítani programot, hogy ha már nem lenne meg az eltávolító fájl. egyszerüen törli a registry bejegyzéseket és fájlokat amiket felkutat.


Szóval még mindig nem árultad el mit tettél mi is a hibajelenség, mi van meg az eredeti programból, mit tettél hogy eltávolítsd, esetleg mi a gond. Próbáltad újratelepíteni és hagyományos módon eltávolítani, Vagy az sem megy?

ezen programokban lehetőség van arra is hogy megadod a program exe-t és hozzáadja a telepített programokhoz ami után eltávolíthatod a programmal.

[link]


amennyiben nem informálsz akkor nem lehet választ adni. Próbáld meg legalább a válaszokból valamelyiket!

2014. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Főleg csacsi2-től
2014. jún. 23. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!