Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan? Magic ISO, MacicDisc...

Metalgirl098 kérdése:

Hogyan? Magic ISO, MacicDisc programokat próbálom telepíteni, használni.

Figyelt kérdés
Szóval probléma a következő: Sims 2-t próbálom telepíteni, a letöltött mappában találtam a MagicISO programot, amivel olvastatnom kéne a játékot( 4 CD) . Hogy virtuális CD-ket kreáljak belőlük, le kellett töltenem a MagicDisc-et. Wnaspi32.dll hiányzott, letöltöttem, ez megoldva. Na már most csak rendszergazdaként tudom futtatni, + nem kompatibilis win7-tel ( ami látszólag szintén megoldva). Szóval a fő gond, hogy amikor megpróbálom elindítani, a következőt írja ki : " MagicDisc doesn't detect driver(mcdbus), Please re-install MagicDisc to re-install MagicDisc Virtual CD/DVD-Rom ". Lehet, hogy csak az angolom nem jó, de már tényleg nem tudom, mit akar. Ebben az egészben kérem segítségeteket, mert ez még csak a folyamat eleje, aztán hogy magát a játékot sikerül-e telepíteni... Szóval előre is köszönöm!

#program #telepítés #Magic ISO #MagicDisc #wnaspi32.dll
2014. jún. 23. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mountra power iso vagy deamon tools a megfelelő.
2014. jún. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Power ISO-val az első CD-t nem tudom megnyitni, majd a Daemon Tools-t még megpróbálom. Köszi a választ!
2014. jún. 23. 12:01
 3/3 A kérdező kommentje:
oké, megvan a 4 virtuális CD-m. Innen hogyan tovább?
2014. jún. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!