Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Norton Ghost 15 visszaállítás...

Vmisi.16 kérdése:

Norton Ghost 15 visszaállítás hogyan?

Figyelt kérdés

Légyszi nagyon kellene eg hozzáértő segítsége, tudom hogy már volt hasonló kérdés és válasz is volt rá, de én nem igazán tudtam eligazodni rajtuk.


A helyzet az hogy feltelepítettem a norton ghost v.15-öt, a d partícióra csinált egy másolatot az újónann felrakott w7-ről. Most ezt a mentést szeretném újrarakni a c partícióra.


Hogyan kell ezt megtenni??



2014. jún. 23. 11:02
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha van a Norton Ghost 15-ről USB/CD/DVD-ről induló példányod akkor azzal, ha nincs akkor keress egyett vagy készits egy USB/CD/DVD-ről induló példányt.


USB : [link]


Beteszed az USB/CD/DVD meghajtóba, beinditod rólla a gépet, megkeresed a D: meghajtón ez elkészitett mentést és visszaállitod az első particióra.


Sok sikert.

Üdv.

2014. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. júl. 1. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!