Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom beállítani...

Virágh Attila kérdése:

Hogyan tudom beállítani office word 2007-ben, ha rákattintok a hivatkozásra, akkor ne színezze el lilára?

Figyelt kérdés

könyvben szerkesztettem kö9nyvjelzős hiperhivatkozást, de nem akarom, hogy lilára színezze, mert nem szép úgy

korábban megcsináltam valahogy, de már elfelejtettem :/



2014. jún. 23. 19:09
 1/8 Lajos54 ***** válasza:

Formátum-Stílusok és formázás

Itt kiválasztod a "Már látogatott hivatkozás"-t, ráviszed az egérkurzort, majd a megjelenő háromszöggel lenyitod, és kiválasztod a Módosítást. A betűszínt átállítod Automatikusra. Ezután a hivatkozás megnyitása után is megmarad az eredeti betűszín.

2014. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

word 2007-em van, ebben nincs már külön formázás fül, mint a 2003-ban,(hacsak nem lehet valahogy olyanra tenni)

emiatt nem találom sehol a beállítást a színre

2014. jún. 24. 17:20
 3/8 Lajos54 ***** válasza:

:) Meg tudtam nézni 2002, 2003, 2010, 2013-as Office-ban, de pont 2007-es most nincs a közelemben...


De találtam egy leírást, igaz, angolul van, de szerintem meg lehet érteni komolyabb nyelvismeret nélkül is: [link]

2014. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát lehet én vagyok láma, de nekem ott nincs olyan hogy követett hiperhivatkozás, csak sima...Azt beállítom feketére (alap kékről, szóval az már eleve nem is lehet az, mert a követett az nekem lila), és nem történik semmi.

Ezt követően az összeset átállítottam feketére, amiben megfordul az a szó hogy kiemelés, vagy hivatkozás, de semmi sem változott. Ötlet?

2014. jún. 25. 17:51
 5/8 Lajos54 ***** válasza:

A magyarra fordított Word-ben "Már látogatott" illetve "Már meglátogatott"-nak van írva.

Hétfőig nem lesz rá időm, de most már engem is érdekel, hogy a 2007-es verzióban hogyan van, mert a többiben mind megtaláltam. Akkor majd kerítek egy olyan gépet, amelyiken 2007-es Word van, és megnézem.

2014. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

olyat nem találtam, így néz ki amúgy:

[link]

2014. jún. 26. 17:13
 7/8 Lajos54 ***** válasza:

Nos... az elkészített hivatkozásra kell kattintani a jobb egérgombbal. Megjelenik egy helyi menü, felülről a negyedik a Hivatkozás szerkesztése.

Itt lehet beállítani/megváltoztatni a hivatkozás tulajdonságait.

2014. jún. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

én ott csak azt tudom állítgatni, hogy hova mutasson a hivatkozás, hova ugorjon

színeket nem találtam sehol

2014. jún. 30. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!