Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok mondani komoly és...

Tudtok mondani komoly és igényesen megcsinált játékokat?

Figyelt kérdés

Mostanában már hiába nézem a steamet és a torrent oldalakat a játékok nagy részéről nem tudom eldönteni, hogy sírja e vagy nevessek(Főleg a steamen ahol még pénzt is kéne értük kiadni). Tudtok olyan igényes játékokat mondani mint például a Mafia 1-2 ,Haegemonia, COD, Medal Of Honor, Battlefield, Spell Force, Company of Heroes, Imperium Galactica.

Ha lehet főleg stratégiait és akciót szeretnék de bármi jöhet :)



2014. jún. 23. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Bioshock Infinit
2014. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tomb Radier 2013.Metro Last Light.
2014. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 keg válasza:
Bionic commando
2014. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

A Metrót biztos kipróbálom a többit majd még meglátom. A Tomb Raidert már kivittem nagyon jó volt.

Ha van még örömmel várom :)

2014. jún. 24. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
gta san andreas (tudom, hemzseg a bugoktól, de ezeket bocsásd meg a játéknak), Minecraft, Call of Duty 1,2, Age of Empires 2, Diablo 2, Need for speed Underground 2, Need for speed Most Wanted (szigorúan csak a régi 2005-ös, mert az új egy szar), Far Cry 3, Halo: Combat Evlolved, Half Life 1,2 (kedvenc játékaim), Quake 3
2014. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!