Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet mondani, mivel lehet hatni egy olyan nőre, aki egy nagyon komoly kapcsolatból egyszerűen csak kimenekült, megijedt, "megkattant"?

Figyelt kérdés
A "hagyd a fenébe", "lesz másik", "legyen tartásod", stb. jellegű válaszokkal teli vagyok. Értelmes, mély mondanivalójú válaszokat szeretnék kapni.
2014. jún. 10. 10:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hááát... jó kérdés
2014. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Komoly pszichológiai hadviselés kell hozzá...
2014. jún. 10. 10:14
 3/18 anonim ***** válasza:
Hogy történt, vagy mikor?
2014. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha én teljes egészében le akarnám írni, elég hosszú lenne. Ha valakit nagyon érdekel, privátban küldöm. Nagyon röviden, a legnagyobb szerelemből pár nap alatt jutott el oda, hogy szakítani akar, mert egy pár negatív tulajdonságom előjött és elvesztette a hitét a kapcsolatban, hogy ez működhetne. Április végén történt, a teljes kommunikáció május közepén szűnt meg.
2014. jún. 10. 10:19
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem türelem, kitartás kell hozzá. Éreztetni vele, hogy megbízhat benned és rád számíthat. Hogy nincs mitől tartania, nem fordulhat elő vele az, ami az előző kapcsolatában kudarcként érte. Jobb ötletem nincs, fokozatosan fel kell építeni benne a bizalmat irányodba, hogy hinni tudjon neked és biztonságban érezze magát melletted. Én legalábbis nőként ezekre vágynék, hogy tudjam, fontos vagyok a férfinek és komolyan gondolja velem a dolgokat :)
2014. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ezekkel a dolgokkal mind neki rohantam a szakítás után, talán pont ez volt a baj, több idő kellett volna talán. Végleg nem akarom feladni, de így hogy megszűnt a kommunikáció, elég nehéz a semmiből előhozakodni megint ezekkel, viszont valahogy kapcsolatba akarok lépni vele. Nyilván tudom van facebook, sms, telefon, de nem a technika érdekelne, hanem a nyitás felé, mivel lehetne nyitni...főleg, hogy nem tudom, hogy ő azóta hogyan gondolkozik, miben változott.
2014. jún. 10. 10:26
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor hagyj neki időt, többet nem igazán tehetsz. Ha tudja, hogy te megbántad a dolgokat és hogy érzel iránta, akkor ezeket figyelembevéve fogja átgondolni a dolgaitokat. Várj türelemmel. Esetleg ha kedvesen érdeklődsz iránta azt milyen néven veszi? Vagy egyáltalán nem áll szóba veled?
2014. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Legutóbb, amikor próbálkoztam nála elég csúnyán leterelt. Alapból nem hiszek a túlságosan komolyan vett önérzetben és a férfiúi büszkeségben, mert szerintem egy súlyos jellemhiba mindkettő (persze kell belőle valamennyi), de az már engem is megérintett. Ennek ellenére még mindig kitartok, mert nem bírom elviselni az értelmetlen emberi veszteségeket. Három hét telt el. A múltkor ráküldtem egy ártatlan kis semmitmondó sms-t, arra válaszolt azonnal, a következőre már nem...itt tartok most.
2014. jún. 10. 10:34
 9/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam de hagyj neki időt, jobbat nem tudok. Tudom, hogy miről beszélek, hasonló helyzetben vagyok a párommal, és az, hogy ő engem a szakítás után is állandóan zaklatott a kedves sms-ekkel, hívásokkal, beszélgetésekkel, csak rontott a helyzeten ami az ő megítélését illeti a szememben.

Várj, megerőszakolni nem erőszakolhatod azt érzéseit, a gondolatait. Tudom hogy ez idegörlő várakozás és kilátástalanság hogy vajon hova alakul a dolog de úgy érzékelem, hogy ebben a történetben te már nem tehetsz semmit.....neki kell döntésre jutnia, folytatja veled vagy sem. Én kitartást és nagyon sok szerencsét kívánok hozzá neked. :)

2014. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jún. 10. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!