Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fényépet kellene körbevájak,...

Fényépet kellene körbevájak, de nem sikerül. Picasa programot próbáltam. Vaamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki segíteni??Pár képet kellne körbevágni.Elküldeném üziben a képeket.
2014. jún. 24. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad a körbevágás?
2014. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Felscenneltem a gépre.Sajna ott a kép körül a fehér keret....Azt kellene "levágni"

Szóval a képet körbevágni.

2014. jún. 24. 09:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaaaa. Én simán painttel csinálnám. Megnyitod benne az eredeti képet, a "Kijelölés" eszközzel kijelölöd a képet, nyomsz egy Ctrl+C-t, paintben nyitsz egy új képet, Ctrl+V aztán mentés.
2014. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

képre: egér jobbklikk: társítás:

microsoft office picture manager

jobbklikk: képek szerkesztése -oldalt panel: levágás.

A kép 4 oldalán a fekete egyenes vonalat igazgathatod oda, ahol jó. Utána: ctrl s -mentés! Próbáld meg, egyszerű.

2014. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ezek ingyen letölthetö programok??
2014. jún. 24. 09:17
 6/10 anonim ***** válasza:
A paint felmászik a Windowszal. A microsoft office picture manager nem tudom micsoda. :)
2014. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csináld amit írtam: képre jobbklikk - ott van az a gépeden, nem kell letölteni.
2014. jún. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
(A microsoft office picture manager is felmászik a gépre :)
2014. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tabaki ***** válasza:

A Picasa elsősorban képrendező, ha már szerkesztesz, használj egyszerűen egy normális képszerkesztőt, amelyik eleve arra való.

A Phoxo egyszerű, de a Paintnél sokkal tisztességesebb, ha meg igazán jót akarsz, legyen Gimp (de a kettő között is van még rengeteg jó kisebb-nagyobb progi).

[link]

[link]

2014. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.A painttel tényleg gyszerü. :)
2014. jún. 24. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!