Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv mindenkinek! Újra szeretné...

BigRyder kérdése:

Üdv mindenkinek! Újra szeretném telepíteni a gépet, hoppá hogy is kell?

Figyelt kérdés

Újra szeretném telepíteni AMD-s gépemet,mert már úgyérzem,hogy nagyon teli van,már a játékok sem úgy futnak,mint újkorában. Leszedtem egy Win7 Ultimate állítólag magyar telepítőt,amit egy Rufus nevű programmal az USB pendrájvomba bebootoltam. Nos nem mertem eddig bootolni mert még egy csomó kép meg minden van a HDD-n ami kéne és tudtommal ha elindítom a bootolást akkor törlődik minden. Nos mit ajánlotok mit tegyek?

A Gép paraméterei:

A gép neve: BIGRYDER

Processzor: AMD Athon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2.30Ghz

Memória: Kingston DDR2 2×2GB

Videókártya: Sapphire AMD Radeon HD 6670 1GB GDDR5

Op. rendszer: Windows 7 Ultimate

Alaplap: MSI KA790GX

Merevlemez: 2 partíció Összesen: 176GB

Hangkártya: -

Optikai meghajtó: Daemon Tools Lite által 1 meghajtó+Samsung beépített DVD-RW meghajtó

Ház: -

Tápegység: 450W-os

Monitor: Mirai 17colos 1440×900-as felbontás

Billentyűzet: Logitech fekete billentyűzet

Egér: Genius tűzvörös egér

Egyebek: Internetezésre és igaz nem a mai,de nagyobb játékokra is alkalmas.



2014. jún. 24. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
elmented ami kell és hajrá attol hogy boot olsz még nem törlödik semmi csak particionálásnál és formázásnál
2014. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:

Vidd el szakemberhez a gépet!

Ott kezdődik a dolog, hogy miért Ultimate?

Aztán ott, hogy a képekről ha fontosak, akkor csinálj biztonsági mentés a már meglévő biztonsági mentés mellé!

Aztán epdig nem árt tisztában lenni a telepítő működésével, illetve a telepítés menetével.


Neten van sok tutoriál, de kár lenne a sok fotóért, ha azok árán kellene megtanulnod a telepítés mikéntjét.

2014. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek! Főkeg azt a videót a végén. Sokat segítettetek.
2014. jún. 25. 13:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah azt még hozzátenném,hogy ugye nem kellett bootolni,mert már természetesen volt egy Windows a gépen. Ígyhát csak újra kellett telepíteni ugyanarra a meghajtóra,amin az eredeti Windows is volt. A lényeg,hogy sikerült újratelepíteni,és márcsak minden progt újra kell tenni. Apropó a fényképeket pedig a biztonság kedvéért kiírtam 3DVD-re. Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2014. jún. 25. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!