Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol vegyek oprendszert?

Hol vegyek oprendszert?

Figyelt kérdés
Tudom ez egy hülye kérdés, de mindenféle oldal bejön, de NORMÁLIS bolt, ahol rendes leírás lenne, olyan nem!! Windows 7 pro-t vennék és felejtős az OEM, csak dobozos érdekel. Hol van olyan, vagy milyen webáruház van, vagy rendes számítástechnikai bolt, ahol lehet venni?? Még a media markt-ban sem találtam, csak 8.1-et! E-bolt, eDigital... nincs rendes leírás.

2014. jún. 25. 09:42
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Eddig mindig valaki csinálta meg a gépünket, enyémet, anyuét, öcsémét. Úgy döntöttem inkább vennék, hogy végre ezt magunknak meg tudjuk csinálni. Annyira azért értek hozzá, meg tudok csinálni egy win telepítést.
2014. jún. 25. 09:44
 2/23 anonim ***** válasza:
pcx
2014. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Ismerem az ncore oldalt, de nem bízom a tört szoftverekben, ezért gondoltam.


pcx? Köszönöm, rákeresek.

2014. jún. 25. 09:52
 4/23 anonim ***** válasza:

Windows-t magánemberként nem vennék. Inkább ncore.

Cég szinten más a helyzet persze, mert ott ellenőrzik is, hogy minden legális-e.


De ha Linux-ot szeretnél, az még ingyen is van. Bár lehet venni install lemezt, de ott is max a gyártását kell kifizetni, és nem azt ami rajta van.

2014. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2014. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ha eredeti Windows 7 Ultimate-t szeretnél akkor annyiszor meg kell venni ahány géped van.


3 gépetek van: 3 * 51 943Ft

De ha később vesztek egy másik vasat, akkor ÚJRA meg kell venni, mert oda van írva: új gép esetén NEM vihető át.


Nos, akkor szeretnél közel 200.000Ft-ot költeni csak Oprendszerre?

2014. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ez most komoly? Az gépenként 51 rugó? Ne már!!! Ez vicc? Azt nem lehet úgy, hogy a termékkulcs az én nevemen van és tudom igazolni, hogy igen, erre az 5 gépre én tettem fel a windowst???


Na és ha mégis feltolom a dobozos win 7-et 5-6-10 gépre? Mi van akkor? Lecsuknak? Vagy bünti??

2014. jún. 25. 14:40
 8/23 anonim ***** válasza:
NEm csuknak le csak azt irja ki hogy nincs aktviálva a windowsod ennyi (nem tudsz háttérképet változtatni és bootkor mindig kijön e szöveg)
2014. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
tudtommal lehet + lisencet vásárolni
2014. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Licenc-t.

De igen: 1gép 1kulcs nagy átlagban.


Ha tényleg olyan gépet akarsz, ami csak is kizárólag hivatalosan beszerezhető ill. nem tört jellegű kategória, akkor az sokba fog kerülni.


Ahogy már említettem: Linux. Ez ingyen és szabadon beszerezhető.

Bár nagyon más mint a Windows. Ugyanúgy A-ról B-re visz.

(Én már 2010óta használom ezt, és vírusokra 99,9%-ban immúnis a jogrendszere miatt, így vírus írtó se kell.)

2014. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!