Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fontos! Melyik programot kell...

Fontos! Melyik programot kell ehhez letöltenem, hogy működjön ez a netes játék?

Figyelt kérdés

Erről a játékról lenne szó:

[link]


Ezt írja ki, miközben be akar jelentkezni a játékba:

PLEASE REFRESH! This version of the game is out of date. Refresh the page to load the new client.


Van a gépemen Silverlight, Flash Player ActiveX, meg Flash Player Plugin, ezekből az ActiveX a legfrissebb, a Pluginból a 13-as van meg (tehát majdnem a legújabb), Silverlight-et meg nem tudom.

Mit kéne letöltenem van tennem, hogy elinduljon a játék?


Megjegyzem, hogy néhányszor sikerül nagynehezen belépnem, de akkor meg kiírta, hogy megszakadt a kapcsolat. Nyilvánvalóan azért, mert valami nem a legfrissebb.


Ha így nem lehet rájönni mi hiányzik vagy mi a probléma, akkor az is nagyon nagy segítség lenne, ha linkelnétek egy oldalt, ahol a legújabb verziók fönt vannak ezeknek az internetes programoknak.


Köszönöm.


2014. jún. 25. 12:43
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Valószinüleg a böngésződ elavult (nem írtad mit használsz). A játékhoz csak a flashplayer kell. (Firefoxhoz plugin, internet explorerhez activex.)

[link]


kipróbáltam nálam megy Firefox 29, Internet explorer 8.

Szkriptek futtatását engedélyezd, tiltsd ha valmi bokkolja.

Ellenőrizd a bővítményeknél hogy telepítve/engedélyezve van-e. Esetleg frissítsd a java-t (bár nálam tiltva is megy).És a biztonsági beállításoknál (vezérlőpult) a security -t vedd mediumra (legalacsonyabb)

[link]


Esetleg töröld az előzményeket (sütik,gyorsítótár..) Fiefoxnál ctrl+shift+del.

2014. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A böngésző Firefox30 (legújabb), és van Java Runtime Environment 7 is, tehát szerintem minden naprakész, de mindjárt megnézem a többit is amit mondtál.
2014. jún. 25. 15:12
 3/4 A kérdező kommentje:

"Szkriptek futtatását engedélyezd, tiltsd ha valmi bokkolja."

"És a biztonsági beállításoknál (vezérlőpult) a security -t vedd mediumra (legalacsonyabb)"


Le tudnád írni nekem részletesen hogy kell engedélyezni a szkriptek futtatását? Illetve a vezérlőpultban a security-t sem találom.

2014. jún. 25. 15:21
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

Start->Vezérlőpult->JAVA

Security fülön a csúszkát húzd le.

Szkripteket meg telepített kigészítők blokkolhatják pl noscript, adblock...nem tudom mid van.

Minden esetre nyomj egy ctrl+shift+del -t és törölj minden előzményt a böngészőben.

Esetleg a tűzfal beállításaiban tedd kivételnek az oldalt, hátha az blokkol. (próbaképpen addig kapcsold ki a tűzfalat!) Frissítés után (FF 30)lehet újra kell telepíteni a bővítményt. Próbáld ki internet explorerrel is, hogy megtudd a böngésző -e a hibás egyáltalán.

2014. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!