Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A telepítő nem tudott új...

A telepítő nem tudott új rendszerparticiót létrehozni, vagy egy meglévőt keresni. Mi a probléma?

Figyelt kérdés
Van egy 500 gigás winyóm amire szeretném telepíteni a win7-et de ezt írja.Erre a winyóra egy előzőleg elromlott winyóról lett átmásolva minden adat, ezért formázni nem szeretném.Csak egy partició van, ami logikai, ha ez számít valamit.A biosban kellene túrkálni esetleg?Alaplapom ASUS M2N32 SLI DELUXE
2014. jún. 25. 14:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Új particiót sem enged létrehozni, szürke a gomb.
2014. jún. 25. 14:39
 2/10 anonim válasza:

Operációs rendszert telepíteni csak úgy tudsz ha:

1. Létrehozol egy új partíciót és azt formázod és arra telepítel.

2. Egy meglévő partíciót formázol és arra telepíted.

Ha nem tudsz újat létrehozni mert nincs hely, akkor törölnöd kell a meglévőt és létrehozni (én alyánlom) 2 újat egy pl 60 gb arra win és egy másikat am maredék helyből arra telepítel játékot oda töltesz le és stb.

2014. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy partició van, azon még van 163gb szabad hely.Sok fontos adat van ezen a vinyón, nincs valami mód hogy tudjak rá rendszert tenni formázás nélkül?
2014. jún. 25. 14:49
 4/10 anonim válasza:
Én nem ismerek módját, de lehet van.
2014. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy ha emellé beraknék egy másik vinyót amin van rendszer, és arra átraknám az adatokat?Aztán le tudnám formázni az enyémet és mehetne a rendszer
2014. jún. 25. 14:59
 6/10 kata kata ***** válasza:
Úgy jó ahogy írod.Átrakod és leformázod.
2014. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen
2014. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Felhívtam egy ismerőst, péntekre hoz nekem egy másik vinyót, akkor kiderül.Majd még írok hogy sikerült-e.
2014. jún. 25. 15:51
 9/10 kata kata ***** válasza:
Az ő gépén is megtudod csinálni ugyanezt.Azért nem kell külön felrakni egy op.rendszert.
2014. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kerettel, szervízkábellel, akármivel bedugod egy másik pc-be a lemezt és ott trancsírozhatod kedvedre, pl particionálgathatod az easeus partition master free verziójával. És nem érzed ostobának, hogy a "sok fontos adatod" egy példányban billeg a halál farkán?
2014. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!