Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Malwarebytes premium vagy...

Malwarebytes premium vagy Eset smart security?

Figyelt kérdés
Ki mit javasol?

2014. jún. 25. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A Malwarebytes olcsóbb, de ha ki tudod fizetni (vagy újságban található kódokkal aktiválni tudod) akkor szerintem a Smart Security jobb. Legalábbis én jobban megbízok benne.
2014. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Malwarebytes a jelenleg legjobb anti-malware VISZONT nem kifejezetten vírusok,hanem mivel anti-malware így a kártevők ezen típusa ellen ajánlott.


Forrás: Tesztek,valamint Malwarebytes fut a gépemen egy fizetős Avast! mellett,8 vírusírtóval és online scannerekkel futtattam le,semmit se talált :)

2014. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security.
2014. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a kettő közül kell választani akkor valóban Eset Smart Security..


Ha elmenne 2 egymás mellett és ingyenesen szeretnéd akkor egy Avas! Free + Malwarebytes Free.

2014. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Avast!---
2014. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
eset vagy malwarebytes ez a téma nem az avast, a malwarebytes akkor csak a malwarekkel szemben elllenállo?
2014. jún. 25. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csak de főképp az ellen...

Mellesleg gondolom nem kéne lebaxnod azért mert ajánlottam mást is...


Ha csak 1-t választhatsz akkor Eset viszont nagyon jól járnál ha a kettő egyszerre menne.

2014. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!