Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom letörölni ezeket...

Hogyan tudom letörölni ezeket a programokat:driver bootoser, smart defrag3, game botoser, advance systemcare 7 véglegesen?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult -> Programok eltávolítása


Nekem onnan sikerült. Bár az ASC anno úgy beette magát a Start menübe, hogy órákig gugliztam megoldásért, mire kipucoltam onnan.

2014. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha letörlöm az egyiket vissza jön a másik :(
2014. jún. 26. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra kell figyelni, hogy amikor törlöd valamelyiket (pl. a driver boosternél asszem láttam is), megkérdezi, hogy nem-e telepíted az advanced system care-t. Persze a nagyobbik gomb az "igen, kérem", és picit el van dugva a "nem, kösz". De ezekre érdemes odafigyelni...
2014. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A programok eltávolítása nem a legjobb, mert még mindig hagy valamit a gépen. A legjobb program ehhez a Revo Uninstaller Pro a VS Revo Group-tól. Ez mindet eltávolít, kiszedi a regeditből is az oda nem illőket, tehát tökéletesen eltávolítja, amit el akarunk távolítani a gépről.
2014. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!