Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most vettem havertól egy...

Most vettem havertól egy gépet, de nem enged be a windows. Hogy tudom újrahúzni az oprendszert, hogy ne kelljen bejelentkezni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
DVD-ről bootolva. Akkor is úgy kéne, ha be tudnál jelentkezni.
2014. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem indul el a telepítés. Bedobja az üdvözlő ablakot, azután semmi.
2014. jún. 26. 19:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt írja ki, hogy a bejelentkezéshez aktiwálni kell a microsoftnál az oprendszert. Ezt nem tudom megcsinálni, mert nincs net.
2014. jún. 26. 19:56
 4/5 Lajos54 ***** válasza:

Azért, mert a feltelepített oprendszer nem lett aktiválva a megadott időn belül, ami általában 30 nap.

Újratelepítéshez viszont nem kell sem bejelentkezni, sem aktiválni, sem egyéb hasonló finomság.

A BIOS-ban beállítod, hogy az optikai meghajtórol bootoljon a gép. Berakod a telepítő lemezt (CD vagy DVD), és újraindítod a gépet. Miután bejelentkezik az alaplap, elvégez egy-két ellenőrzést, megjelenik egy felirat, hogy "CD-ről való indításhoz nyomjon meg egy billentyűt", vagy ehhez hasonló. Megnyomsz egyet (minél előbb, mert csak pár másodpercig van kint), elindul a telepítés.

Persze a HDD-ről minden törlődni fog.

2014. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lajos54 ***** válasza:
Még annyit, hogy h nincs neted, akkor nem fogod tudni aktiválni telepítés után, és megint csak 30 napig fog működni...
2014. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!