Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem renderel a Sony Vegas?

Miért nem renderel a Sony Vegas?

Figyelt kérdés
Szóval új gépem van, 64bites Win7 Ultimate van rajta. Megvan nekem a Sony Vegas Pro 11 32bites változatban, de nem hajlandó renderelni. Hibaüzenetet dob, hogy "the problem couldn't be determined". Az előző gépen 32 bites Win7 Home Premium volt, azon gond nélkül futott. Lehet az a probléma hogy a Windows 64bites a Vegas pedig 32?

2014. jún. 27. 11:29
 1/6 Emberek ***** válasza:

Nem kéne, hogy probléma legyen belőle, hiszen lefelé nincs gond a kompatibilitással, szóval a 64 bites rendszer viszi a 32 bites programokat.

(Egyébként nekem a Vegas Pro 11 el se indul a 32 bites gépemen)

2014. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én hülye annó megvettem a 32bites Vegas Pro11-et, aztán csak a probléma van vele. :-( Megpróbálok letölteni egy 64bites változatot a Sony honlapjáról, de sejtésem szerint nem lesz jó hozzá a 32bites licenckódja.
2014. jún. 27. 12:00
 3/6 A kérdező kommentje:
A vicc az az egészben hogy a Premiere Pro gond nélkül fut rajta, de az nem az enyém, csak kölcsönbe kaptam, csak az túl drága lenne.
2014. jún. 27. 12:02
 4/6 A kérdező kommentje:
64bites Vegassal sem renderel... :-( Mi lehet a gond???
2014. jún. 27. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:

próbáltad a gpu val való renderelést kikapcsolni?csak mp4 el van ez vagy más formátumban sem renderel?


[link]

itt csak cpu legyen

2014. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, jó lett!!! :-) Megy a zöld pacsi!!
2014. jún. 27. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!