Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyik Laptopról a másikra...

Egyik Laptopról a másikra hogy tudnék a legegyszerűbben fileokat átmásolni?

Figyelt kérdés
35GB adatot kellene átmásolnom

2014. jún. 28. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Pendrive, ha van kéznél.
2014. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy hálózaton megosztott mappában.
2014. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez egy file és nincs különszedve és a legnagyobb pendriveom ami van 8 Gb
2014. jún. 28. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:

összekötöd őket utp kábellel. ha van router akkor azon keresztül hálózaton is lehet (úgy egyszerűbb, nem kell annyit állítgatni) ha wifi-s mind a kettő akkor azzal is lehet (csak kicsit lassabb).

csinálsz egy megosztást az egyik gépen (amit át akarsz másolni) majd a másik gépen nyitsz egy futtatás ablakot (ctrl+r) és beírod hogy: \\elsőgépneve és ok gombot nyomsz.

2014. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És azt hogy tudom megvalósítani?
2014. jún. 28. 11:31
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,próbalkozom :) írok majd,ha elakadtam :)
2014. jún. 28. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Régen órákat töltöttem el hálózat létrehozásával, de sehogyan sem sikerült, egy bit nem ment át. Mikor meguntam, szétszedtem a laptopot és közvetlenül, lemezről-lemezre másoltam (Asztali gépről laptopra költözés).

Total Commander-nek van fájldarabolás és fájlegyesítés funkciója. Ezzel szét tudod darabolni a fájlokat. A pendrive legyen NTFS fájrendszerűre formázva, a Total Commanderben pedig 7GB a fájlok mérete. Így 5 részletben át tudod vinni a fájlokat, a másik gépen pedig össze tudod illeszteni. A CRC fájl is kell, az legyen meg.

2014. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!