Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan játékot ami...

Tudtok olyan játékot ami hasonlít a diablohoz de nem hack and slesh? (nem tudom hogy van leírva ezért is elnézést)

Figyelt kérdés
Tehát olyanra gondolok hogy van x karakter amit magamnak építgetek és ölöm a szörnyeket orrvérzésig hogy jobb itemeket dobjanak (Diablo-ban és a Torcligt-ban is csalódtam

#játék #Diablo #Torcligt
2014. jún. 30. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Borderlands 1-2. Remek játékok és pont ennyiről szólnak.
2014. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tengor ***** válasza:
Fallout
2014. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En egy ehhez hasinlo jatekot ajanlok nagyon jo kis jatek League of Legends!
2014. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En egy ehhez hasonlo jatekot ajanlok nagyon jo kis jatek League of Legends!
2014. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Értelmetlen a kérdés, mert a Diablo hack and slash, tehát a hasonló játékok is hack and slash játékok, vagy pedig írnod kellett volna, hogy milyen szempontból hasonló (pl. szerepjáték elemek, karakterfejlesztés, ami II-ben még jó volt, III-ban gyakorlatilag nem létező fogalom).


Egyébként úgy elsőre a Baldur's Gate-et és az Icewind Dale-t javasolnám, csak ugye mivel nem írtad, milyen szempontból hasonló...

2014. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Tehát olyanra gondolok hogy van x karakter amit magamnak építgetek és ölöm a szörnyeket orrvérzésig hogy jobb itemeket dobjanak (Diablo-ban és a Torcligt-ban is csalódtam"


Tényleg nem írta... :D

2014. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a diablo rpg, kár hogy a legtöbb rpg játék hack n slash :D

bár hack n slash de a világ legjobb skill fája van benne:path of exile

egyébként

fallout

dead island

2014. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6:

Amit írt, azzal nem vagyunk előbbre, mert az, hogy karaktert feljeszt és szörnyeket írt orrvérzésig, amik itemeket dobnak, majdnem az összes szerepjáték elemeket tartalmazó játékra igaz.

2014. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, de egy átlag RPG inkább sztori/karakterorientált, nem annyiról szól az egész, hogy ölsz, meg ölsz és ettől erősebb leszel. Azért aki egy minimálisan otthon van a játékok világában, az érti, hogy miről beszél. De továbbra is a Borderlandset tudom ajánlani, azt sok helyen konkrétan FPS-be oltott Diabloként jellemzik.
2014. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ascend: Hand of Kul


Steamen ingyenes játék, ma találtam és egész nap elszórakozok vele. Nem egy nagy játék, de a leírtaknak tökéletesen megfelel. :D

2014. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!