Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen tisztító programot?

Figyelt kérdés
A C meghajtón 60 GB -ból 8 bájt szabad hely van, és így iszonyatosan lassú a gép. Pedig tudtommal semmi nincs rajta ami ilyen nagy helyt foglalna, csupán kb 20-25 zeneszám és pár kép.. Mivel nem tudom mi okozza ezt, kellene valami program ami kipucolja a meghajtót, tudnátok ajánlani valamit?

2014. jún. 30. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
CCleaner, bár nem tudom, 8 bájtra hogy fogod telepíteni.
2014. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A D-n még van elég sok üres hely, csak mivel a C-n van a Windows elég lassú a gép....
2014. jún. 30. 11:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Töröld a TEMP mappák tartalmát de magát a TEMP mappát ne
2014. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jut eszembe fogadjunk hogy sok online filmet nézel és a kicsomagol és futtat funkciót használod telepítésnél?!
2014. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam Online filmeket nézni. Amúgy ebbe a TEMP mappába mik vannak?
2014. jún. 30. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan dolgok amit a cclenear amúgy is kitörölne weboldal maradványok,telepitési maradványok és sok sok felesleges dolog
2014. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lomtár ürítve?
2014. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Először töröltem manuálisan minden böngészőm előzményét, gyorsítótárát meg sütiket, kiürítettem a lomtárat + letöröltem azt a kevés zenét is ami rajta volt, meg a képeket is miután rá tettem pendrive ra. Utána CCleaner -t futtattam, ami letörölt még egy csomó dolgot. Így 21 gb helyet sikerült felszabadítani, a maradék pedig a Windows + a programok.

Jah, és a mai nap délután még ki is pucoltam a gép hardvereit, vastagon volt benne a por... Most villámgyors :)

Köszönöm a segítséget!

2014. jún. 30. 19:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennek örülök :))
2014. jún. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!