Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lassan indul a windows7, mit...

Lassan indul a windows7, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valójában az a probléma, hogy amikor már megjelenik az asztal akkor gondolkodik nagyon sokáig ezért nem tudom munkára bírni egyből csak kb 2perc eltelte után...


A gépem megfelelően gyors ha ezen túljutott, de engem zavar ez a jelenség mivel régebben nem volt ilyen.


Ha jól sejtem biztos sok felesleges dolog indul el ami lefogja a gépt az elején.


Hol tudom megnézni mik indulnak el amikor bejön az asztal?

Mikre vigyázzak, miket ne szedjek ki?

Mik azok a jellemzően felesleges dolgok amik ilyenkor elindulnak? ( biztos tudtok példákat rá )



2014. jún. 30. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én erre a CCleanert használom.

Ingyenes, magyar nyelv is van.

Link: [link]


Magyarban: Eszközök -> Automatikusan induló programok

(azt hiszem)


Ha teszel fel a listáról egy képet, akkor tudok talán segíteni.

2014. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Start keresésbe: msconfig

Enter.

Automatikus indítás

Én a Microsoft Windows operációs rendszert nem szoktam kivenni, meg a vírusirtót.

2014. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én ccleanerrel szoktam tiltogatni, van fent több böngésző, de mivel csak a chrome-ot használom állandó jelleggel így a többiben mindent letiltottam, a windows része meg így néz ki.. bal oldalt szélen az engedélyezve oszlopban írja hogy igen vagy nem van engedélyezve... tehát a kép róla:


[link]


valamint nem tudom megcsináltad e már de nem ártana portalanítani és töredezettségmentesíteni, meg ezzel a ccleanerrel kipucolni...

2014. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na azért ne hagyjuk ki a legjobbat sem: [link]
2014. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kérdező.. ***** válasza:
A merevlemezzel lehet a gond,akkor tölt be lassan az asztal.Tudom mert régi laptopommal ugyanez a gond.
2014. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
# 3 vagyok, nekem is volt már ilyen gondom, de nekem nem az asztal betöltésekor volt a baj hanem mikor írja hogy üdvözöljük... na ott volt hogy mikor már negyed óráig üdvözölt, azt mondtam hogy kész elég, mikor betöltött akkor már semmi baj nem volt, gyors volt mint újkorában de nagyon idegesítő volt hogy sokszor mikor ki volt kapcsolva és benyomtam és egyből kellett volna hogy tudjam használni akkor még tökölt... és ebből elegem lett azt fogtam és ujratelepítettem... ujratelepítés után viszont eltűnt ez a probléma...
2014. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kérdező.. ***** válasza:
Neken viszont újratelepítés után volt ez a probléma.Szóval egy merevlemez csere megoldja a problémát.
2014. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az a te eseted. Lehet, hogy a kérdezőnek is ez a gondja. De ennyiből szerintem nem tudhatod. És nem mindenkinek van csak úgy 10-20 ezre egy új winchesterre, meg ideje újratelepíteni a rendszerét...

Szóval szeritnem előbb tegye rendbe az induló programokat. És ha utána is nagyon lassú marad, akkor el lehet gondolkozni a winchester-cserén...

2014. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem akarok kötődni de ha nem oldja meg a problémát az automatikusan induló programok kilövöldözése, akkor előbb tegye ujra a rendszert, majd ha akkor is rossz akkor vegyen új vincsit... mert ha az uj vincsivel is előjön ez a hiba pár hónap múlva akkor szopás van, főleg ha ki is dobta a vincsit, mert akkor duplán dobta ki a pénzét az ablakon...
2014. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kötekedj nyugodtan, jogos észrevétel!
2014. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!