Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a helyzet h kitöröltem egy...

Az a helyzet h kitöröltem egy olyan programot aminek a zenelejátszásban van szerepe pl: be akarok kapcsolni 1 számot winampon és nem indul el. Hogyan tudhatnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
Ezt írja ki:BAD DirectSound driver. Please install proper drivers or select another device in configuration. Error code:88780078. és, hogy ha pl a youtuben akarok zenét hallgatni akkor sem játsza le.abszolút nem értek az ilyen dolgokhoz :( lécci segítsetek!a válaszokat elöre is köszönöm.
2008. aug. 1. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene keresned az alaplaphoz kapott cd-t, amin rajta van a Hangkártya driver (kivéve ha nem integrált a hangkártyád, akkor is adnak hozzá drivert de akkor azt ne ott keresd, azt csak Te tudhatod akkor hol van) és fel kellene telepítened újra.
2008. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ..nekem nincs hozzá semmilyen cd....nekem miknden benne volt mikor kaptam a gépem ..rendesen ment a zene nekem nem kelett semmit se beinstalálni....de én lehet h most hülyeséget mondok..de nincsen cd.
2008. aug. 1. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
tehát semmilyen papírod nincsen a gépről? se alaplap összeszerelési útmutató se semmi? az érdekes... mindenesetre akkor jobb klikk a saját gépen, tulajdonságok, Hardver fül, eszközkezelő, Hang-, Videó- és játékvezérlők és ezen belül kellene lennie a hangkártyád típusának, valami audio controller-t keress, ha ez meg van már csak a google-ban kell rákeresni driverre, azt letölteni és installálni
2008. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de vannak papirok meg minden ...de nekem úgy csinállták meg szal én már beinstalálva meg minden megvolt csinállva agépen mikor megkaptam....de majd megpróbálok letölteni valamit...köszönöm az eddigi válaszokat...(néha kiad olyan sípulós hangot)
2008. aug. 1. 22:18
 5/6 anonim válasza:
100%
Nyiss egy Internet Explorert és válaszd ki a menüből, hogy Windows Update. Az majd fog neked találni megfelelő drivert (ne a Sürgős frissitéseket válaszd, hanem a másikat).
2008. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)majd valahogy megpróbálom.
2008. aug. 2. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!