Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy gépet. Windows...

Vettem egy gépet. Windows XP-t szeretnék rá telepíteni. Lehetséges így, hogy lejárt a terméktámogatása?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 12:32
 1/8 anonim válasza:
A Windows XP-re már nincsen támogatás.
2014. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, csak nem érdemes. Meg olyan régi gépet venni se volt érdemes, amin csak az XP működik.
2014. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A telepítés a terméktámogatástól független dolog. Erre a gépre 50 év múlva is feltelepítheted az XP-t.
2014. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek. szerintem elvinné az újabbakat is. Melyik volna jó rá?

ADATOK:

Ram: 3 GB

Processzor: Intel Core 2 DUO

Integrál videó és hangkártya

2014. júl. 2. 12:44
 5/8 anonim ***** válasza:
7 Home, Pro vagy valami linux.
2014. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs különösebb indok az XP mellett, erre inkább Windows7 kellene. Home Premium.
2014. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben köszi mindenkinek :) utánanézek hátha valamelyik ismerősömnek van Windows 7 telepítő CD.
2014. júl. 2. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Én windows 8.1 et ajánlok neked a 7 es szar.Xp milyen gép amit vettél új vagy használt ? Tudod ha valami miatt szervizbe kerül a gép csúníán néznek rád a számtechnikusok mint velem csinálta a ceo vezérigazgatója balhézot és nemakart kiszálgálni mondta minek nekem a vista ? Inkább windows 7 mondtam nemkell let is balhé belöle sajnos ott vettem az új gépem az embernek hiába tetszik valami mégse csinálhaz egészen azt amit akar.
2014. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!