Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Behalt a telefonom most mit...

Behalt a telefonom most mit csináljak?

Figyelt kérdés
sok volt a hülye progi meg a beállítás, ezért csináltam egy resetet rajta. kezdésnél elkezdtem bepötyögni az e-mail címem, jelszavam, nyomtam 1 továbbot ugrott egyet a képernyő és kikapcsolt a telefon. na most mi van?
2014. júl. 2. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy lemerült.Tedd töltőre.H nam vedd ki az akkut rakd vissza és próbáld indítani
2014. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most eljutottam a kezdőképig, de egy ponton lefagy. ha megnyomom a kikapcsoló gombot elkezd zizegni amíg ki nem veszem az aksit
2014. júl. 2. 20:07
 3/8 A kérdező kommentje:
azt is próbáltam de semmi...
2014. júl. 2. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen telefon? Ha esetleg Sony, akkor a PC Companion megcsinálja neked.
2014. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
galaxy y :'( könyörgök segítsen valaki
2014. júl. 2. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
tedd újra a gyári romot
2014. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sammobile.com-on megnéztem, kipróbáltam a 2 magyart ami nekem jó (független vagy telenoros) leszedtem egy amerikait is, de semmi nem használ. 50x csináltam gyári visszaállítást, factory resetet. 3 főzött romot is de semmi... most egy haveromnak odaadtam, ő elméletileg ért hozzá. meglátjuk. holnap megírom h sikerült e ha igen akkor a megoldást annak aki így járt.
2014. júl. 3. 08:15
 8/8 A kérdező kommentje:

azt nem értem, van egy pár vidi youtube-n, hogy pl. a legújabb android a telefonra stb stb. letöltő linkek lépésenként megmutatja hogy sikerült, stb stb. és sem nekem, sem a nézőknek nem sikerült. 1-2en hálálkodnak h húúú de jó a többi meg: ez nem mükszik az nem jó, hogy hozzam vissza az eredetit?


mért van ez?


egyszer nekem sikerült 4.2eset rátenni elis indult tök jó volt, de a sim kártyám nem ismerte be de a többinek se

2014. júl. 3. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!