Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NEM JÖN BE AZ SFBOT MIT...

NEM JÖN BE AZ SFBOT MIT CSINÁLJAK? (SHAKES & FIDGET BOT)

Figyelt kérdés

Rákattintok a sfbot.exe filera és SEMMI SEMMI SEM TÖRTÉNIK a verziója:v.2.1.0 és próbálkoztam más verziókkal de nem tudom

beállítani. Tudom hogy van egy olyan mód hogy bele megyünk az

appdata roaming meg ilyenek de nem megy bele megyek a jegyzettömbbe és csak pár sor írás van ott. De viszon KÉTSZER sikerült előhoznom a 2.1.0 ás verziót ne kérdezzétek fogalmam sincs hogy csináltam az operációs rendszerem mellesleg:Windows 7 Ultimate és a 2.1.0 ás verziót magyarítottam meg töltöttem le magyar verziókat data mappákat töltögettem ÉS SEMMI VÁLASZOTOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM :) MI LEHET A BAJ?


2014. júl. 5. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
ez ijen csaló program ami általában ellopja a karaktered és a készítője bele tud nyúlni a gépedbe a trójai miatt? az már működik csak nem látod..
2014. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!