Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Adobe PRemiere-ben, milyen...

Ádi99 kérdése:

Az Adobe PRemiere-ben, milyen felbontásban rendereljek?

Figyelt kérdés
Nekem a monitoromnak a felbontása 1440x900-as és a képernyő felvételeket, nem tudom hogy rendereljem le rendesen úgy, hogy ha youtube-ra felkerül akkor rendes is legyen?
2014. júl. 6. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A YouTube videók 16:9-es felbontásúak.

Valamint a legtöbb videó ott 720p,szóval azt ajánlom hogy 1280x720-be rendereld.

2014. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de én szeretném 720P-nél nagyobb videóba gondolkodni, mert akkor csak lerontom a minőséget...
2014. júl. 6. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Hidd el,720P-s videó elég jó minőségű.

Nekem egy FullHD-s monitorom van és élvezhetően lehet nézni a 720P-s videókat és még olvasni is kényelmes..


Mellesleg ha nincs meg 1080p a YouTube így-is úgy-is 720P-ben tölti fel.

2014. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
DE. Ha 1080-p ben 1080p-t ír ki csak nem az.. Csak kérdeztem hogy a nagy ADobe-s embereknek van-e ötletük. Amúgy nekem ezen a sima HD+-os monitoron fura de a full hd-s tv-n már élvezhetetlen a sima hd
2014. júl. 6. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!